Bilinçsiz müdahale sonucunda şebekesi bozulan Redmi 8 (olive) cihazımızın şebeke tamiri başarıyla tamamlandı. Cihazımızın hem yazılımsal olarak şebekesi bozulmuş sonra da yazılımla bozulan şebekenin düzeltilmesi için direnç işlemi uygulanmıştır. Direnç işlemi yalnızca cihazın donanımsal olarak algısını değiştirmek, cihazın kendisini farklı bir model olarak görmesini sağlamak için yapılmasına rağmen bilinçsiz ellerde cihazınızı yazılımla bozulmuş olan şebekenin tamiri için direnç işlemi yapılırken bulmanız çok olasıdır.

Arıza daha önceden de kurcalanmış olan cihaz üzerindeki yazılımsal tamir işlemiyle giderildi. Daha önce uzun sürede şebekeye erişebilen ve sürekli bağlantıyı kesen cihazımız şuan Türkiye’nin dört yerinde dört dörtlük çekim gücüne kavuşmuş durumdadır.

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın!

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

 

Önemli not:
Elektronik cihazların IMEI numaralarını değiştirmek (IMEI atmak, kayıt yaptırmak diye sorulan işlemle aynıdır) ülkemizde yasalara göre suçtur.
HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri firmamızda yasadışı sıfır kaçak cihaz satışı ve IMEI değiştirme işlemleri yapılmamakta, herhangi bir yönlendirme de yapılmamaktadır.
Sıfırlama, güncelleme veya yanlış işlem sonucu IMEI bilgisi veya şebekesi bozulan cihazların tamiri bu durumun dışında olup bu tamirleri yapmaktayız.
Anlayışınız için teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir