HİZMET VERDİĞİMİZ BAŞLICA MARKALAR

tamirini yaptığımız başlıca arızalar

Anakart Tamiri
ELEKTRONİK KARTLAR BİZE EMANET

Kullanım esnasında birden, beklenmedik şekilde oluşan problemler anakart arızasını işaret ediyor olabilir! Cihazlarınızın asıl yönetim birimi olan anakartlarınızda oluşan arızaları en profesyonel şekilde hızlıca tamir ediyoruz.

Yazılım ve Şebeke Problemleri
MOBİL CİHAZ YAZILIMINDA ÖNCÜYÜZ

Cihazlarınız bilinçsiz müdahaleler sonrasında kapandıysa, açılış logosunda bekliyorsa, açılmıyorsa veya şebeke problemleri yaşatıyorsa ona yeniden hayat verebiliriz! Türkçe dil içermeyen, şifresi unutulan ve brick olmuş cihazlarınızı büyük titizlikle tamir ediyoruz.

Ekran Değişimi
DEĞİŞTİĞİNİ BİLE ANLAMAYACAKSINIZ

Kırılan, kendi kendine basmaya başlayan, görüntü vermeyen eski ekranlarınızı istediğiniz kalitede ekran seçeneklerimizle her bütçeye uygun fiyatlarla ve kusursuz işçilikle tamir ediyoruz.

Kasa ve Kapak Değişimi
ESKİ PARLAK GÜNLERE

Düşmeye, çizilmeye veya kullanıma bağlı yıpranmalardan dolayı görüntüsü eskisi kadar çekici olmayan cihazlarınızı her bütçeye uygun kaliteli parçalarla ilk günkü güzelliğine kavuşturuyoruz!

Ahize ve Hoparlör Sorunları
Sesi hisset

Cihazınızın zamanla toz veya sıvı teması yoluyla eskisi kadar gür ses sağlayamayan ahize ve hoparlörlerini değiştiriyor, gerekli temizlikleri yaparak sizleri tekrar kaliteli sesle buluşturuyoruz.

Şarj Soketi ve Pil Değişimi
ŞARJ ALMAMAYA SON

Cihazınızın şarj alma veya güç yönetimi noktasında çektiği problemleri anlıyoruz. Sizin için arızanın kaynağını ücretsiz tespit ediyor ve kaliteli işçilikle en kısa sürede onarımını sağlıyoruz.

TAMİR İŞLEMLERİMİZİ İNCELEYİNTümünü inceleyin