HARİTA BİLGİSİ

Adres bilgisi

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri

PERPA Ticaret Merkezi, A Blok, 9. Kat, Mavi Avlu, İşyeri No: 1308-1272
Okmeydanı / Şişli / İstanbul

GSM: +90 (544) 574 7090
TEL: +90 (212) 211 7090

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Haftaiçi: 10:00 — 20:00
Cumartesi: 10:00 — 18:00

Resime tıklayarak konumumuzu internet üzerinde açabilirsiniz.

NASIL GELİNİR?

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne ulaşmak için PERPA Ticaret Merkezi içerisinde Mavi Avlu ve 9. Kat’a ulaşmak için krokileri kullanınız. En çok kullanılan 8. Kat girişinde A Blok yan kapısından girdikten sonra karşılaşacağınız merdivenlerden yukarıya çıkıp sağ koridordan ilk sola sapip sol hizayi takip ederek servisimize ulaşabilirsiniz. PERPA Ticaret Merkezi’ne ise Metrobüs, İETT ve bölge dolmuşlarını kullanarak ulaşabilirsiniz. Araçla gelen müşterilerimiz navigasyon bilgisi için buraya tıklayabilirler.

KARGO GÖNDERİMİ NASIL YAPILIR?

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne kargo gönderimi yaparken lütfen bu hususlara dikkat ediniz:

  • Cihazınızın ekranı kırık dahi olsa darbe sebebiyle kasası, anakartı veya diğer aksamlarının zarar görmemesi için güzelce paketleyiniz. Kargolarınız tek tek kamera eşliğinde açılmaktadır, gönderimden kaynaklı hasarların sorumluluğu göndericiye ait olmaktadır.
  • Kargo görevlilerine paket içeriğini eksiksiz yazdırınız. Herhangi bir zayi olma durumuda cihazınız için hak talep edebilmeniz adına bu husus önemlidir.
  • Kargolarınızı Yurtiçi Kargo anlaşma numaramızla karşı ödemeli olarak ücret ödemeden gönderiniz. Anlaşmalı kargomuz dışındaki gönderimlerde kargo ücretleri müşterilerimize ait olmaktadır.
  • Firmamıza gönderim yaparak teknik servis hizmet şartlarımızı kabul etmiş sayılırsınız.
  • Cihaz gönderimi yapmadan önce online bildirim yapmak için tıklayınız. Cihazınızı kargo yaparken cihaz gönderim formu seri numaranızı paketin içerisinde belirtmeniz gerekmektedir.

YURTİÇİ KARGO ANLAŞMA NUMARAMIZ

457 716 865