HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri sahada geçen 5 yıllık bir tecrübenin eseri olarak 2018 yılının Ağustos ayında kurulmuş ve mobil cihazların teknik servisi alanına yeni bir soluk getirmeyi amaçlamıştır. Piyasadaki güvensizlik ve tecrübesizlik ortamında tecrübe ve güveni aynı anda müşterilerine sunmayı amaçlayan firmamız çalışmalarına son hızla devam etmektedir. Teknik servis ve tamir alanlarında ithalatçı ve distribütör firmalara danışmanlık hizmetlerinin sağlanması, her marka ve model cihaza gerçekten orijinal parçanın teknik servislerden satın alınan parçalar haricinde çalışan cihazlardan sökülerek müşterilere sunulması, özellikle hizmet verdiğimiz markalar ve diğer tüm markaların yazılımsal ve teknik anlamda tamir desteği verilmesi hizmetlerimiz her gün daha da yüksek bir kalite hedefiyle devam etmektedir.

Bilmediği cihaza bilinçsiz müdahale etmek yoluyla milli sermayenin kaybına sebebiyet verenlere bir tepki olarak yola çıkmış olan HSR Servis’ten alışveriş yapmak ve cihazını göndermek suretiyle bize verdiğin desteğin farkındayız. Biz HSR Servis olarak yalnızca uygun ve hakkaniyetli fiyatlarla parça satışı ve tamir hizmeti sağlamıyor, aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Yorulmadan ve pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bizleri tercih eden bütün müşterilerimize sonsuz teşekkür ederiz.

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri

Muhammet Işık

Kaliteli hizmet anlayışını taşıyan nadide insan. Şiddetle tavsiye ederim. Teknik servis ve hizmet sonrası destek. Başarılar dilerim kardeşim. Yolunuz açık olsun.

Yakup Keklik / Google

Bu sektörde pek bulunmayan güvenilir insanların hizmet verdiği servistir. Telefonunuzu teslim ederken gözünüz arkada kalmaz.

Hürdoğan Keskin / Google

Servis 10 üzerinden 10 puan. İlgili çalışma arkadaşları, güzel çalışma ortamı satış ve satış sonrası destekte memnun kaldım. Mutlaka tavsiye ederim.

Ahmet Uçan / Google

Tecrübenin ve güvenilirliğin tek adresi, gönül rahatlığı ile gelebilir cihazları yollayabilirsiniz.

İdris Kurt / Google

HSR Servis Teknoloji Hizmetleri logo paketine ulaşmak için tıklayınız.