Eski sayfayı incelemek için genişletin (bilgiler güncel olmayabilir)

YAZILIMSAL GSM TAMİRİNİN TEMELLERİ

ŞEBEKE TAMİRİ
YAZILIMSAL OLARAK ÇEKMEYEN CİHAZLAR

Yazılım müdahalesiyle bozulan, resmi süresi dolduğu için şebeke almayan, bazı modellerde güncellemelerle bile bozulabilen hassas şebekenin tamiri konusunu işleyeceğiz.

ÇÖKMELER VE KİLİTLER
YAZILIM ATMA VE KİLİT KIRMA

Bilinçsiz müdahalelerle, sıfırlama, güncelleme sırasında logoda kalan ya da tamamen kapanan cihazların hayata döndürülmesini, gerektiğinde sürüm düşürmeyi ve kilitlerin kırılmasını işleyeceğiz.

ROOT VE RECOVERY
ANDROİD'E HÜKMETMEK

Cihazların üzerinde kontrolü tamamen ele almak ve istediğimiz değişiklikleri yapabilmek için yapmamız gerekenleri, android cihazlara adeta nasıl hükmedebileeğimizi işleyeceğiz

temel yazılımsal tamir eğitimi neler öğretir?

Temel yazılımsal tamir eğitiminde bir android cihazın genel yapısını, bu yapı üzerinde işlemler yapmayı, korumaları kaldırmayı öğrenirsiniz.

Bu sayede bozulan cihazlar karşınıza çıktığında hatanın kaynağını ve hata yaptığınızda hatanızı anlayabilir ve gereksiz çözümlerle zaman kaybetmezsiniz. Özellikle Qualcomm ve Mediatek işlemcili cihazlarda söz ve fikir sahibi olursunuz. Karadüzen ve ezbere değil, neyin ne olduğunu bilerek bilinçli tamir yaparsınız.

“Ben yazılımsal telefon tamiri yapmak istiyorum” diyen teknik servislerin ve teknik servis açmak isteyenlerin mutlaka alması gereken bir eğitimden bahsediyoruz. Almayanların gece gündüz çözüm arayıp pişman olurken alanların rahat bir nefes aldığı, iyi ki katılmışım dediği bir eğitim veriyoruz.

TAM KAPSAMLI yazılımsal tamir eğitimi neler öğretir?

Tam kapsamlı yazılımsal tamir eğitiminde temel paketin öğrettiği bilgilerin tamamını ve çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Temel paketin üstüne piyasada en çok karşınıza çıkacak olan markaların eğitimlerini de birikiminize eklemiş olursunuz. En çok önem verip üstünde durduğumuz Samsung, Xiaomi, Lenovo, Huawei gibi markalar hakkında bilmeniz gereken her şeyi en detaylı şekilde öğrenirsiniz. Daha az rastlanan diğer markalar için de temel bilgiler edinirsiniz.

Ayrıca müşterilerin de özellikle tercih ettiği uzaktan bağlantı kavramına giriş yapar ve Türkiye’nin hatta dünya’nın her yerindeki bilgisayarlara erişip uzaktan bağlantı yaparak yerinizden dahi kalkmadan cihazları tamir edip kazancınızı katlayabilirsiniz. Aynı zamanda benzersiz özel dosya arşivimize de sahip olursunuz. Eğitimlerimizde anlama ve öğrenme garantisi veriyoruz.

YAZILIMSAL GSM TAMİR EĞİTİM PAKETLERİMİZ

BLOG'UMUZDA YAYINLADIĞIMIZ SON İPUÇLARINA GÖZ ATINTümünü inceleyin