Merhaba sevgili arkadaşlar, bu yazıda verdiğimiz tamir eğitimleri programlarımızın mahiyetinden ve neden üzerinde durduğumuzdan bahsetmek istiyorum.

Eğitim demek, tekamül edemektir, ilerleme demektir. İnsanoğlu hayatının her alanında eğitime ihtiyaç duyar çünkü ilerlemek zorundadır.

Tamir sektörü, milli sermayenin bel kemiğidir. Tamir edilemeyen, çöpe atılan her cihaz bugün ne yazık ki teknoloji üretmeyen Türkiye’mizde dışarıya para aktarmak anlamına gelir. Bu kurtarıcılık biz tamir sektöründeki ustaların kendilerini geliştirmelerinde yatıyor.

Cihazları kurtarıp milli sermayeye kazandırabilmek içinse tamir alanında kendimizi geliştirmek ve bilmediğimiz ipuçlarını, görmediğimiz bilgileri toplu şekilde alarak gelişimi hızlandırmak gerekiyor. İnsan her zaman, aldığı her nefeste gelişim halindedir. Bir yolu kendisi bulsa da bulur, birisi tarif etse de bulur ancak nasıl? Doğruyu bulana kadar kaç defa yanlış yola saptığını, kaç tane cihazın belki de çöpe gitmesine sebep olduğunu ne kendisi, ne müşterileri hatırlayabilecektir.

Dolayısıyla tamir eğitimleri bu noktada daha fazla cihazımız ziyan olmadan, tecrübeleri cihazlar üzerinde değil de bir eğiticinin sınıfında edinilmiş tecrübeleri öğrenerek, amerika’yı yeniden keşfetmeden haritasını alıp önceden gidilmiş bilinen yollardan yürümeye devam etmemizi amaçlıyor.

İşine profesyonellik katmak, hem kazancını katlamak, hem de milli sermayenin kurtarılmasına katkı sağlamak için sizleri tamir eğitimleri programlarımıza bekliyoruz!

Eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın!

Facebook grubumuzda tartışmaya katılıp tamir eğitimleri hakkında diğer arkadaşlarımızdan fikir almak için tıklayın!

 

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri

Muhammet Işık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir