HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri, bugüne kadar yaptığı tecrübe paylaşımları ve ufuk açıcı yönlendirmeleriyle pek çok şirkete destek oldu. Önümüzdeki süreçte danışmanlık iş modelini profesyonel şekilde hayata geçirmek ve bize güvenen bütün firmalara tecrübemizle yol göstermek için bir branş olarak bu iş modelinde müşterilerimize hizmet vermeye başlıyoruz. Hep birlikte daha ileriye gideceğimize ve sizin de firmanızı yükseklere taşıyacağımıza hiç şüphemiz yok!

HSR Servis’ten kimler danışmanlık hizmetleri alabilir?

Cep telefonu mağazaları

Semtlerde cep telefonu ve aksesuar satışı yapan konseptli veya konseptsiz mağazalara hizmet veriyoruz. Hızlı satılabilecek cihaz modelleri, aksesuarlar ve diğer elektronik eşyalarlı takip edip bildiriyor, tasarımlarını ve konseptlerini güncel tutmaları için gereken gayreti sarf ediyoruz.

Teknik servis işletmeleri

Yeni kurulacak olan veya halihazırda faaliyette olan teknik servislerin ihtiyacı olan en kaliteli malzemeler, usta ve çalışan pozisyonlarına uygun elemanların yerleştirilmesi, en kaliteli çalışma performansı için çalışma ortamının tasarlanmasını sağlıyoruz. Ayrıca elektronik akım koruması ve uluslararası kalite standartlarına uygun işyerleri hazırlanması ve sertifikalandırma işlemleri ve en iyi kazancı sağlayabileceğiniz tamir alanları gibi onlarca farklı alanda danışmanlık hizmeti vermek suretiyle işinizi daha ileriye taşımanızda yardımcı oluyoruz.

İthalatçılar ve distribütörler

Yurtdışından ürün tedariği ve satışı yapan firmalar için akılalmaz satış performansına sahip ürünleri buluyor, ihtiyaçları olan en iyi ve uygun fiyatlı teknik servislerle iletişimlerini kuruyoruz. İsterlerse kendi servislerini kurmalarına yardımcı oluyor, getirmek istedikleri ürünlerle ilgili tüm sertifikasyon ve gümrük süreçleri hakkında bilgilendirmeleri sağlıyoruz. Bu şekilde satışları ve mümkün olan maksimum kazancı birlikte katlıyoruz.

HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri, işinizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı oluyor.
HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri, işinizi bir adım öteye taşımanıza yardımcı oluyor.

Siz de HSR Servis’in danışmanlık hizmetlerinden faydalanın

Bunun için iletişim sayfamızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden başarılı bir iş geleceği dileriz!

Daha detaylı bilgi için danışmanlık hizmetleri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Ne düşünüyorsunuz?