Etiket Arşivleri: yazılımsal şebeke sorunu

Yazılımsal Şebeke Sorunlu Xiaomi Redmi K20 Pro Tamiri Tamamlandı

Yazılımsal şebeke sorunu yüzünden adeta bir turist gibi Türkiye’nin farklı illerine arka arkaya gönderilen, ömrü kargolarda geçen Xiaomi Redmi K20 Pro modelimiz muzdarip olduğu şebeke sorunundan ferahlığa kavuşturuldu.   HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Şebeke Sorunlu Asus Rog Phone 2 Tamiri Tamamlandı

Yazılımsal olarak bilinçsiz kurcalanıp birçok bölümü bozulduğu için şebekesi çalışmayan Asus Rog Phone 2 gerekli müdahaleler yapılarak tamir edildi.   HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Yanlış Müdahale Kurbanı Meizu 16s Tamiri Tamamlandı

Sadece yazılımsal şebeke problemi olan cihazımızın bilinçsiz ve yetkisiz müdahale ile başına neler gelebileceğine güzel bir örnek olması açısından Meizu 16s tamiri konumuzda, Cihaza bilinmeyen bir telefon numarasıyla şifre konulmuş, Bu şifre unutulup açılmaya çalışırken cihaz kilitlenmiş, Kilit kaldırılmaya çalışılırken cihaz tamamen siyah ekrana düşmüştü ve Meizu cihazlarda büyük önem arzeden seri numarası (PSN) kısmı[…]

Şebeke ve Sensör Sorunlu Xiaomi Mi 9T Tamiri Tamamlandı

Sensörlerinden şebekesine, wifi’sinden bluetooth’una kadar kurcalanmış olan Xiaomi Mi 9T tamiri tamamlandı, Cihazın yazılımsal bölümleri bozulmaktan öte tamamen yok edilmiş şekilde geldi. Gerekli yazılımsal müdahaleler sonunda sorunları giderilen cihaz sahibine teslim edildi.   HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Yazılımsal Şebeke Sorunlu Asus Rog Phone Tamiri Tamamlandı

Yazılımsal bozulmalardan ötürü şebeke problemi yaşayan Asus ROG Phone tamiri ve türkçeleştirme işlemi başarıyla tamamlandı.   HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Şebeke Sorunlu Meizu M6 Note Tamiri Tamamlandı

Bilinçsiz müdahaleden ötürü şebeke dosyaları bozulduğu için sürekli kapanıp açılan Meizu M6 Note tamiri uzman ekibimiz tarafından tamamlanarak cihaz hayata döndürülmüştür. Cihazın yazılımsal problemleri giderildikten sonra cihaz sorunsuzca çalışmaya başlamış ve sahibinde teslim edilmiiştir. HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için tıklayın!

Şebeke Sorunlu Xiaomi Mi A2 Tamiri Tamamlandı

Hatalı şebeke işlemi sonrası 4G bağlantısını yapamayan Xiaomi Mi A2 Tamiri uzman teknik servisimiz tarafından başarıyla tamamlandı. Cihaz şu an dört bucakta 4G çekiyor Cihazın yazılımsal problemleri giderildikten sonra cihaz sorunsuzca çalışmaya başlamış ve sahibinde teslim edilmiiştir. HSR Servis ve Teknoloji Hizmetleri’ne cihaz göndermek için tıklayın! HSR Servis ve Teknoloji Hizmetlerine WhatsApp üzerinden ulaşmak için[…]